fbpx

Prekladač viet a textov – Elektronický translator LANGIE

 

Radi cestujete a spoznávate nové miesta? Hlasový elektronický prekladač do vrecka LANGIE online/offline v 53 jazykoch (SK+CZ) pre obojsmerný preklad viet na SVETE s priamym nahraným zvukovým prekladom hlasu, vďaka ktorému už nebude žiaden problém pre Vás sa dorozumieť sa s kýmkoľvek.

 

Najnovší  prekladač textov a viet LANGIE S2 (nástupca LT-52) obsahujúcim až neuveriteľných 53 jazykov vrátane slovenčiny či češtiny. Je určený úplne všetkým či už sú to deti, alebo starší ľudia, ktorí určite ocenia jednoduchosť jeho používania. Menu prekladača je v SK či CZ jazyku.

Toto revolučné zariadenie Vám poslúži aj ako multimediálny prehrávač videí, obrázkov, aťd. či ako skupinový tlmočník (spárujete cez wifi viac prekladačov LANGIE) – vhodný najmä pre viacpočetné zahraničné delegácie. Ďaľšou variantou využitia pre Vás bude aj možnosť učenia sa cudzieho jazyka – prehľadný softvér pre výučbu.

TENTO UNIKÁTNY PREKLADAČ PREDSTAVUJE REVOLÚCIU V KOMUNIKÁCII!

Žiadny robotický hlasový preklad ako u iných prekladačov ale, reálny prízvuk a skutočne až NEUVERITEĽNÁ PRESNOSŤ PREKLADU!

Langie S2 translator 53 jazykov

Duálny systém reproduktorov

LANGIE je vybavený obojstrannými vysokokvalitnými reproduktormi, kde na zadnej strane ostatní ľudia môžu jasne počuť preklad z Vášho materinského jazyka a na prednej strane, kde vy môžete počuť preklad hlasu od cudzinca s ktorým sa rozprávate.

Duálny mikrofón

Vstavaný vysokokvalitný duálny systém mikrofónov. Na prednej strane na prijímanie vášho hlasu (na jeho následný preklad) a na zadnej strane na prijímanie hlasu cudzinca (pre jeho následný preklad do Vášho jazyka).

Dotyková LCD obrazovka

1″ dotykový LCD displej pre jednoduchú obsluhu a nastavenie prekladača LANGIE.

Tlačidlo „Hovoriť“

Stlačte a podržte počas hovorenia, uvoľnite pre preloženie.

Modré tlačidlo – Hovorte vašim jazykom.

Žlté tlačidlo – Pre preloženie hlasu cudzinca s ktorým komunikujete.

Porty

3G SIM karta, Micro SD slot, 3.5mm jack pre sluchátka, mikro USB port.

Prekladac LANGIE je osadený 1″ dotykovým LCD displejom a dvojitým systémom kvalitných reproduktorov a mikrofónov. Na prednej strane zariadenia je prvý set mikrofón a reproduktor, prostredníctvom ktorého môžete hovoriť vo svojom rodnom jazyku a cudzinec s ktorým sa rozprávate bude počuť (zo zadného reproduktora) preklad do jeho rodného jazyka. A na oplátku môže cudzinec odpovedať vo svojom rodnom jazyku a cez mikrofón na zadnej strane zariadenia zariadenie preloží danú hlášku a vy budete počuť preklad vo vašom rodnom jazyku. Teda pri komunikácii tento prístroj vôbec nemusíte pustiť z ruky.

prekladač slovensko anglicky
rozoznavanie hlasu langie
prekladac viet langie

Zaznamenaný preklad si môžete odkontrolovať aj na LCD displeji v jeho textovej forme (aby ste vedeli či je nahraná hláška v poriadku)Celý proces komunikácie je až neuveriteľne jednoduchý a zvládnu ho aj najmenej technicky zdatní ľudia.

prekladac online offline langie

Určite Vás osloví aj funkcia SKUPINOVÉHO tlmočníka, kde môžete na diaľku s niekým komunikovať prostredníctvom wifi siete, kde bude celá Vaša komunikácia zaznamenaná aj blokoch v textovej forme.  

Alebo pri zahraničných delegáciách kde je možnosť spárovať 2 a viac zariadení LANGIE a každý návštevník uvidí aj vypočuje preklad vo svojom rodnom jazyku.

Prekladač viet LANGIE prekladá Vaše texty priam okamžite a komunikácia je preto úplne plynulá. Vďaka praktickému miniatúrnemu dizajnu je veľmi ľahko prenosný, môžete ho vložiť do vrecka, kabelky a podobne. Určite oceníte aj výdrž batérie, ktorá dokáže napájať LANGIE až 5 dní v režime standby / 5 hodín nepretržitej prevádzky.

Aké funkcie má prekladač LANGIE?

Tu si môžete prezrieť prehľad základných funkcií, ktoré má prekladač LANGIE k dispozícii a budú Vám viac než užitočné. Neslúži len pre samotný preklad do resp. z cudzieho jazyka, ale aj na učenie sa, skupinový tlmočník, hlasové vyhľadávanie obrázkov, aťd.

Prekladač 52 jazykov online

Využite online hlasový
preklad 53 jazykov

offline preklad langie

Offline preklad
13 jazykov jednoduchých
krátkych viet bez

Skupinový tlmočník langie prekladac

Rozprávajte sa cez
skupinového tlmočníka
kdekoľvek ste

bratislavský hrad langie vyhladavanie

Langie rozpozná váš
a zobrazí niekoľko
súvisiacich obrázkov

prehrávanie multimedii langie

Galéria, Prehrávač videa
a hudby, Budík, FM Rádio, diktafón

tlacidlo record langie

Obojstranný hlasový preklad
fráz v reálnom čase

tlacidlo oblubene langie

Uložte si preložený text
do sekcie Obľúbené

vyhladavanie obrazkov langie prekladac

Vyhľadajte obrázok na základe
hlasového vyhľadávania

tlacidlo zalohovanie langie

Môžete zálohovať
Obľúbené a históriu
Vašich nahrávok

funkcia ucenia jazyka langie

Vzdelávacie cvičenie na
výučbu jazyka od
základov ABC

Chcete vedieť prečo mať prekladač LANGIE, keď máte app na preklad vo Vašom telefóne?

LANGIE prekladač je profesionálne zariadenie na prekladanie, hardvérový a softvérový systém boli navrhnuté a vyrobené priamo na preklad reči. Nie je to telefón navrhnutý „XY“ účelov. 

 

Má v sebe technológiu pre použitie v hlučnejšom prostredí (funkcia redukcie šumu pri prekladaní reči), klasické app pre preklad s tým majú problém.

 

Zamyslite sa nad tým koľko času strávite ak chcete použiť app na preklad v tel.  A kto z Vás ju kedy reálne použil. Najprv musíte odblokovať mobil, zapnúť app, nastaviť jazyk prekladu aťd. Ak chcete prepnúť jazyk pre obojstranný preklad, musíte opäť prejsť do nastavení. LANGIE môžete mať stále pri sebe vo vrecku pripravený pre použitie do 1-2 sekúnd. 

 

V mnohých prípadoch je využitie mobilného telefónu dosť osobné. Osoba, s ktorou sa pokúšate komunikovať, nie je s Vaším telefónom oboznámená a po určitom čase pravdepodobne bude musieť vrátiť telefón Vám na odomknutie obrazovky, aťd. Mobil je určený pre jedného užívateľa, nie pre viacerých používateľov. Použitie mobilu pre tieto prípady obojsmerného prekladu ho robí dosť nekomfortným.

 

Ale čo je najdôležitejšie je KVALITA A RÝCHLOSŤ PREKLADU.  LANGIE využíva bezkonkurenčne najvyššiu kvalitu prekladateľských služieb (20 rokov skúseností) a integruje hlavné prekladové systémy na rozpoznávanie reči vo svete. Mechanizmus systému učenia má LANGIE takmer na rovnakej úrovni ako ľudia. Jeho systém rozpoznávania jazyka je hybridný, ktorý je založený na akustickom modelovaní neurónovej siete a modelovaní jazykov.

 

LANGIE využíva vlastné servery na poskytovanie prekladateľských služieb (teda žiadny google prekladač) na mnohých miestach na svete, prekladateľská služba je stabilná a rýchla. Je to samostatný produkt, ktorý nie je viazaný na použitie s mobilným telefónom alebo aplikáciou v telefóne, neuchováva a nevyžaduje žiadne osobné údaje ani SKRYTÉ POPLATKY v porovnaní s použitím mobilnej aplikácie cez tel.

langie pouzitie prekladaca

Cca 1 sekunda a LANGIE
preloží čo chcete

preklad cez mobil

Smeruje zvukový preklad
presne na druhú osobu

bateria mobil ikona

Výdrž batérie LANGIE je
cca do 5 dní

mobil manipulácia

Viac ako 10 sekúnd kým
začnete s prekladom

preklad smartphone aplikacia

Nesmeruje zvukový
preklad priamo na
druhú osobu

ukazovatel stavu baterie mobil

Výdrž batérie Tel
zvyčajne do 1 dňa

Prečo LANGIE prekladá tak spoľahlivo?

LANGIE je pokročilý IT produkt najnovšej generácie. Aby dosiahol čo možno najlepšie výsledky prekladu, spolupracuje so 7 online vyhľadávačmi. Prekladač neustále rozširuje a aktualizuje svoju databázu prekladov (cez OTA) priamo do Vášho zariadenia a poskytuje tak najefektívnejší vreckový nástroj na preklad do iných jazykov súčasnosti.

LANGIE GLOBAL SIM Karta PRE VYUŽITIE PREKLADOV NA CELOM SVETE !

LANGIE GLOBAL SIM karty s pomocou ktorých, môžete komunikovať v 70-150 krajinách sveta a to aj 2 ROKY NEOBMEDZENE

1. Varianta – 2 ROČNÝ NEOBMEDZENÝ preklad v 70 krajinách sveta úplne bez starostí (najlepšia alternatíva pre offline preklad)

2 rocna sim langie

2. Varianta – 1GB dobíjacia SIM pre preklad v 70 krajinách sveta (cca pre 12000 prekladov – priemerne 5 sekúnd na frázu) + aj s možnosťou vytvorenia HOT SPOTU

1gb sim langie

3. Varianta – 50 MB dobíjacia SIM pre preklad v 150 krajinách sveta (cca pre 1000 prekladov – priemerne 3 sekundy na frázu)

LANGIE Global SIM card

Zoznam podporovaných 150 krajín:
Andorra, Anguilla, Antigua a Barbuda, Argentína, Arménsko, Arménsko, Aruba, Austrália, Austrália, Azerbajdžan, Barbados, Belgicko, Bermudy, Bielorusko, Brazília, Brazília, Britské Panenské ostrovy, Bulharsko, Česká republika, Chorvátsko, Čierna Hora, Čierna Hora, Čile, Čína, Cyprus, Dánsko, Dominika, Egypt, Ekvádor, Estónsko, Faerské ostrovy, Filipíny, Fínsko, Francúzsko, Gibraltár, Gibraltár, Grécko, Grenada, Grónsko, Gruzínsko, Gruzínsko, Guadeloupe, Guatemala, Guatemala, Haiti, Holandsko, Honduras, Honduras, Hong Kong, India, Indonézia, Indonézia, Írsko, Island, Izrael, Jamajka, Japonsko, Kajmanské ostrovy, Kanada, Kanárske ostrovy, Katar, Kazachstan, Kazachstan, Kolumbia, Kolumbia, Kostarika, Kostarika, Kórea (South), Kórejská republika, Kuvajt, Lichtenštajnsko, Litva, Lotyšsko, Luxembursko, Macau, Macedónsko, Maďarsko, Malajzia, Malta, Mexiko, Mexiko, Moldavsko, Nemecko, Nepál, Nigéria, Nikaragua, Nikaragua, Nórsko, Palestína, Panama, Paraguaj, Paraguaj, Peru, Poľsko, Portoriko, Portugalsko, Puerto Rico, Rakúsko, Rumunsko, Rusko, Salvádor, San Maríno, Saudská Arábia, Singapur, Slovensko, Slovinsko, Španielsko, Spojené arabské emiráty, Srbsko, Srí Lanka, Surinam, Švajčiarsko, Svätá Lucia, Svätý Krištof, Svätý Vincent/Grenada, Švédsko, Tadžikistan, Taiwan, Taliansko, Thajsko, Tibet, Turecko, Turecko, Turk a Caicos Isl., Uruguaj, Uruguaj, USA, Vatikán, Vatikán, Veľká Británia.

 

Zoznam podporovaných 70 krajín:
Anglicko, Argentína, Austrália, Bangladéš, Belgicko, Brazília, Bulharsko, Kambodža, Kanada, Čile, Čína, Chorvátsko, Cyprus, Česká republika, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Nemecko, Ghana, Grécko, Hong Kong, Maďarsko, Island, India, Indonézia, Írsko, Izrael, Taliansko, Japonsko, Laos, Lotyšsko, Lichtenštajnsko, Litva, Luxembursko, Macau, Malajzia, Malta, Mexiko, Holandsko, Nový Zéland, Nórsko, Panama, Peru, Filipíny, Poľsko, Portugalsko, Katar, Rakúsko, Rumunsko, Rusko, Saudská arábia, Srbsko, Singapur, Slovensko, Slovinsko, Južná Afrika, Južná Kórea, Španielsko, Srí Lanka, Švédsko, Švajčiarsko, Taiwan, Thajsko, Turecko, Ukrajina, Spojené arabské emiráty, USA, Vatikán, Vietnam.

Vreckový prekladateľ v offline móde bez pripojenia k internetu ponúka:

Multimediálna podpora – obrázková galéria, digitálny hlasový záznamník, prehrávač videa a hudby. Vzdelávacia funkcia – obsahuje hlasové a obrázkové vzdelávanie pre základné jazyky. Čiže sa môžete učiť daný jazyk všade kam sa pohnete. Budík, FM Rádio, Zvukový zosilňovač,  – zaznamená a následne zosilňuje Vaše hovorené slová, výrazne pomôže pri komunikácií s ľuďmi, ktorí majú horší sluch.

 

V prípade spárovania vreckového prekladateľa s Wi-fi resp. použitím 3G SIM karty získate funkcie:

Hlasové vyhľadávanie obrázkov – rozpozná Váš hlas a následne vyhľadá požadovanú vec v podobe obrázka. Skupinový tlmočník – pripojte sa do skupinovej konverzácie s ľuďmi v rôznych jazykoch. Cez wifi je možné LANGIE spárovať s inými zariadeniami LANGIE a každý používateľ si môže nastaviť preklad LANGIE do svojho jazyka. Môžte tak komunikovať s ľudmi, ktorí nehovoria Vašim jazykom  aj na druhom konci sveta cez LANGIE.

 

Prečo je lepšie mať Wifi resp. 3G SIM pripojenie v porovnaní s OFFLINE prekladom pri používaní?

Určite je nutné si uvedomiť že akýkoľvek OFFLINE prekladací mód pri všetkých prekladačoch obsahuje len obmedzenú slovnú zásobu (iba základné hlášky) a preklad je často nepresný až nezrozumiteľný. ONLINE mód po pripojení na wifi sieť (ideálne cez mobilné dáta priamo na Váš mobil) zabezpečí neustálu aktualizáciu a korekciu prekladu, databáza je niekoľkonásobne väčšia ako pri offline preklade, takže máte záruku, že preklad bude čo najpresnejší a vy sa bez problémov dorozumiete. Pre pripojenie wifi doporučujeme vytvorenie HOT SPOTu mobilného wifi prístupového bodu priamo z Vášho mobilu (ktorý budete mať vždy po ruke), alebo použiť LANGIE GLOBAL 3G SIM kartu.

 

V rámci EÚ môžete využiť mobilné dáta bezplatne (v rámci Vášho predplateného balíka ako v SR), ak budete cestovať do krajín mimo EÚ tak odporúčame využiť LANGIE GLOBAL 3G SIM kartu, ktorú môžete u nás zakúpiť.  Internetové pripojenie tak budete mať stále aktívne, budete môcť surfovať na internete cez Váš mobil všade kde sa pohnete a LANGIE prekladač bude fungovať najlepšie ako vie:)

Tu si môžete pozrieť tabuľku podporovaných jazykov LANGIE prekladača

Nie všetky jazyky majú k dispozícii aj nahovorený hlasový preklad, ale slovenský a český jazyk je aj vrátane nahraného hovoreného prekladu textu (všetky jazyky prekladajú frázy aj v textovej forme na LCD displeji).

 

LANGIE elektronický prekladač hlasu môžete zakúpiť priamo TU

Obsah balenia LANGIE:

1x LANGIE S2 hlasový prekladač
1x USB nabíjačka
1x USB kábel
1x Slúchadlá
1x Ochranné púzdro
1x Ihla na vyberanie SIM
1x Gumené pero
1x Šnúrka na krk

MANUÁL (návod na použitie) v slovenčine na stiahnutie TU: pdf icon
LANGIE SIM (návod ako použiť LANGIE GLOBAL SIM kartu)  TU: pdf icon
podporované jazyky langie

Create A product first!

Create a product first please!